İzmit Ndustrio Yetkili Servisi

0262 641 40 14

7 GÜN 24 SAAT TEKNİK SERVİS HİZMETİ

0216 606 01 40
0212 474 74 07
0262 641 40 14
0539 480 08 50

İzmit Ndustrio Yetkili Servisi 

Ndustrio İzmit Yetkili Servisi olarak bir çok endüstriyel mutfak ekipmanının Yetkili  servislik hizmetini sağlamaktayız.Hümel  Endüstriyel adı altında Ndustrio gibi bir çok yerel ve yabancı endüstriyel mutfak ekipmanı firmasının da yetkili ve özel servislik hizmetini üstlenmekteyiz. Ndustrio buz makinesi, buz dolabı, derin dondurucu, gazlı fritöz gibi bir çok cihazın endüstriyel bakım ve onarımını yapıyoruz. Ndustrio markasına ait herhangi bir cihazınızda arıza,eksik parça,bozulma veya tamamen çalışmama durumu mecvutsa üstteki numaraları arayarak servis hizmetimizle iletişime geçebilirsiniz.
2009 yılında kurulan firmamız sektörde güçlenerek 2015 yılından itibaren İstanbul’un Anadolu ve Avrupa İzmit Bölgesinde endüstriyel mutfak servis hizmet sunmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, kendi bünyesinde en kaliteli, donanımlı servis  ekipmaları ve teknisyenlerini bulundurarak sektörün diğer firmaları arasında fark yaratarak pazarda yer almayı başarmıştır.
Aldığınız servis hizmeti boyunca ilk hedefimiz kalite ve eğitim standartlarına uygun ekibimiz ile sizlerin memnuniyetidir İlk Önce Siz Mutlu Olun . Endüstriyel mutfak cihazlarınızda oluşacak arıza ve bakım işlemlerinde 1 yıllık garanti verilmektedir. 25 yıllık sektör tecrübemizle endüstriyel mutfak sanayi cihazlarının tümüne servis, bakım hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel mutfak servisi olarak her zaman yanınızdayız.
Servis merkezimizde tüm orijinal ve yedek parçalar liste fiyat üzerinde uygulanmaktadır.
Endüstriyel bulaşık makinası, endüstriyel çamaşır makinası, endüstriyel benmari makinası, endüstriyel buz makinası, endüstriyel ocak, endüstriyel soğutucu ve endüstriyel buzdolapları ile tüm mutfak cihazlarınız için 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.
Biz sizlere mutfak cihazlarınızın teknik servisi, bakımı ve temizliği konusunda Hümel Endüstriyel  olarak, deneyimli personellerimiz ile güvenilir bir hizmet sunmaktayız

 

 Ndustrio Buzdolabı

 Ndustrio Kuzine

 Ndustrio Elektrikli Ocak

 Ndustrio Gazlı Ocak 

 Ndustrio Yer Ocağı

 Ndustrio Fritöz 

 Ndustrio Patates Dinlendirme 

 Ndustrio Döner Ocağı 

 Ndustrio Izgara

 Ndustrio Kaynatma Tenceresi

 Ndustrio Banket Arabası

 Ndustrio Benmarie

 Ndustrio Tost Makinesi

 Ndustrio Salamonder