Körfez Öztiryakiler Kuzine Servisi

0262 641 40 14

7 GÜN 24 SAAT TEKNİK SERVİS HİZMETİ

 

0216 606 01 40 
0212 474 74 07
0262 641 40 14
0539 480 08 50

Körfez Öztiryakiler Kuzine Servisi

Endüstriyel mutfakların en önemli yapı taşlarından birisi olan endüstriyel kuzine ve ocaklar, büyük mutfakların ihtiyacıdır. 
Özellikle müşteri yoğunluğunun fazla olduğu mutfaklar için bu ürünler hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle sürekli olarak bakımları yapılmalıdır. Aksi durumda arızalanabilirler. Bu durum da işletmelerin işlerinin aksaması anlamına gelmektedir. Hümel Endüstriyel olarak sunduğumuz endüstriyel ocak servisi ile ürünlerin arızalarını tespit eder, en kısa sürede tamirini gerçekleştirir ve işlerinizi devam ettirmenizi sağlarız.
Hümel Endüstriyel, sektöründe edindiği tecrübe ve referansları ile tercih edilen bir endüstriyel mutfak servisi haline gelmiştir. Tercih edilen ve güvenilir bir firma olmanın verdiği sorumlulukla her geçen gün teknik ekibimizi ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz.

Güvenilir ve Hızlı Hizmet Anlayışı; Endüstriyel ocaklar, ev tipi ocaklara oranla çok daha yüksek kaloride enerji verirler. Çünkü çok sayıda müşteriye hazırlanacak yemekler için tasarlanmışlardır. Bu ocakların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitleri şöyle sıralayabiliriz:

Gazlı Ocaklar, Set Üstü Ocaklar, Fırınlı Ocaklar, Yer Ocakları, Elektrikli Ocaklar

Endüstriyel ocaklar arasında yer alan gazlı ve elektrikli ocakların özellikleri farklılık göstermektedir. Gazlı ocaklar, elektrikli ocaklara göre daha fazla enerji verirler ve ürünlerin kısa sürede pişmesini sağlarlar. Elektrikli ocaklar, daha çok gazın bulunmadığı yerlerde tercih edilir. Bunun yanında elektrikli ocaklarda alev olmadığı için kaza riski de daha düşüktür.
Endüstriyel ocaklar, dayanıklı metal malzemeden üretilirler. Ancak zamanla ocakların parçaları paslanabilir ya da sıcaklığa bağlı olarak aşınmalar oluşabilir. Bu aşınmalar, gaz kaçaklarına neden olabilir. Böyle bir durumda yapmanız gereken ilk şey, vakit kaybetmeden bir endüstriyel ocak servisi ile irtibata geçmektir. Ancak tercih ettiğiniz firmanın tecrübeli olup olmadığından emin olmalısınız. Eğer referansları güçlü ve işinin ehli bir firma ile çalışmazsanız, arızanız giderilemeyebilir. Bunun yanında ocağınızda çok daha ciddi arızalar yaşanabilir.

Hümel Endüstriyel; endüstriyel ocak servisi olarak sektörde edindiği tecrübesi, güçlü referansları ve uzman ekibi ile 7/24 hizmetinizdedir.
Endüstriyel ocak arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 
Arıza bildiriminizin ardından, profesyonel teknik ekibimiz gün içerisinde arızanızı giderecek, işlerinizi devam ettirebilmeniz için elinden geleni yapacaktır

 

Öztiryakiler Buzdolabı

Öztiryakiler Kuzine

Öztiryakiler Elektrikli Ocak

Öztiryakiler Gazlı Ocak 

Öztiryakiler Yer Ocağı

Öztiryakiler Fritöz 

Öztiryakiler Patates Dinlendirme 

Öztiryakiler Döner Ocağı 

Öztiryakiler Izgara

Öztiryakiler Kaynatma Tenceresi

Öztiryakiler Banket Arabası

Öztiryakiler Benmarie

Öztiryakiler Tost Makinesi

Öztiryakiler Salamonder