• 0216 606 41 57
  • 0539 480 08 50
  • humelendustriyel@gmail.com
  • SERVİS TALEP FORMU
Crystal Yetkili Servisi

0216 606 41 57

7 GÜN 24 SAAT TEKNİK SERVİS HİZMETİ

0216 606 41 57 
0216 706 41 57
0262 606 08 50
0539 480 08 50

 Crystal Yetkili Servisi

Crystal Yetkili Servisi olarak bir çok endüstriyel mutfak ekipmanın Yetkili  servislik hizmetini sağlamaktayız.Hümel  Endüstriyel adı altında Crystal gibi bir çok yerel ve yabancı endüstriyel mutfak ekipmanı firmasının da yetkili ve özel servislik hizmetini üstlenmekteyiz. Crystal buz makinesi, buz dolabı, derin dondurucu, gazlı fritöz gibi bir çok cihazın endüstriyel bakım ve onarımını yapıyoruz. Crystal markasına ait herhangi bir cihazınızda arıza,eksik parça,bozulma veya tamamen çalışmama durumu mecvutsa üstteki numaraları arayarak servis hizmetimizle iletişime geçebilirsiniz
2009 yılında kurulan firmamız sektörde güçlenerek 2015 yılından itibaren İstanbul’un Anadolu ve Avrupa İzmit Bölgesinde endüstriyel mutfak servis hizmet sunmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, kendi bünyesinde en kaliteli, donanımlı servis  ekipmaları ve teknisyenlerini bulundurarak sektörün diğer firmaları arasında fark yaratarak pazarda yer almayı başarmıştır.
Aldığınız servis hizmeti boyunca ilk hedefimiz kalite ve eğitim standartlarına uygun ekibimiz ile sizlerin memnuniyetidir İlk Önce Siz Mutlu Olun . Endüstriyel mutfak cihazlarınızda oluşacak arıza ve bakım işlemlerinde 1 yıllık garanti verilmektedir. 25 yıllık sektör tecrübemizle endüstriyel mutfak sanayi cihazlarının tümüne servis, bakım hizmeti vermekteyiz. Endüstriyel mutfak servisi olarak her zaman yanınızdayız.
Servis merkezimizde tüm orijinal ve yedek parçalar liste fiyat üzerinde uygulanmaktadır.
Endüstriyel bulaşık makinası, endüstriyel çamaşır makinası, endüstriyel benmari makinası, endüstriyel buz makinası, endüstriyel ocak, endüstriyel soğutucu ve endüstriyel buzdolapları ile tüm mutfak cihazlarınız için 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.
Biz sizlere mutfak cihazlarınızın teknik servisi, bakımı ve temizliği konusunda Hümel Endüstriyel  olarak, deneyimli personellerimiz ile güvenilir bir hizmet sunmaktayız

 

 Crystal Buzdolabı

 Crystal Kuzine

 Crystal Elektrikli Ocak

 Crystal Gazlı Ocak 

 Crystal Yer Ocağı

 Crystal Fritöz 

 Crystal Patates Dinlendirme 

 Crystal Döner Ocağı 

 Crystal Izgara

 Crystal Kaynatma Tenceresi

 Crystal Banket Arabası

 Crystal Benmarie

 Crystal Tost Makinesi

 Crystal Salamonder