Çekmeköy Öztiryakiler Devrilir Tava Servisi

0216 606 41 57

7 GÜN 24 SAAT TEKNİK SERVİS HİZMETİ

 

İSTANBUL 1 : 0216 606 01 40
İSTANBUL 2 : 0212 474 74 07
KOCAELİ      : 0262 641 40 14
GSM              : 0539 480 08 50

ÇEKMEKÖY ÖZTİRYAKİLER DEVRİLİR TAVA SERVİSİ

Çekmeköy Öztiryakiler Devrilir Tava Servisi Profesyonel Sanayi Tipi Mutfak Sistemlerinin Profesyonel Tamiri, Profesyonel Bakımı ve Profesyonel Servis hizmeti vermekteyiz. Mutfak Sistemlerinizde oluşan herhangi bir arızadan dolayı  istanbul Anadolu Yakasında Servis merkezimizi arayarak Bize ulaşabilirsiniz.


Çekmeköy Öztiryakiler Devrilir Tava Teknik Servisi Endüstriyel Mutfak Sistemleri Teknik Servis Hizmetleri, tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla istanbul Anadolu Yakasında bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti aynı gün verilmektedir. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz. istanbulun en iyi teknik servisi olan uzman Hümel Endüstriyel güvenilirliğiyle müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek  hızlı, kaliteli ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.
 
Çekmeköy Öztiryakiler Dervrilir Tava Endüstriyel teknik servis hizmetleri olarak Profesyonel mutfak ekipmanları alanında profesyonel ekibimizle catering firmaları, fırın, pastane mutfakları, firmaların yemekhane mutfakları, restaurant, cafe, bar, gibi endüstriyel profesyonel mutfaklarda bulaşık makinaları, davlumbaz, tezgah altı soğutucular, hazırlık ekipmanları, dik tip soğutucular, derin dondurucular, pişirme üniteleri, ve bunun gibi cihazlarınızda oluşan teknik sorunları 7/24 gerçek servis anlayışı ile en kısa süre içerisinde müdahale edip üretim aksamalarının önüne en ekonomik fiyatlarla geçmekteyiz. Profesyonel mutfak teknik servis, hizmetlerimiz öncelikli sırayı almakta aynı gün cihaza müdahale edilmektedir. Profesyonel mutfak teknik servis, ekibimiz tamamen profesyonel ekip, konusunda uzman personelden oluşmaktadır. Profesyonel mutfak teknik ekimiz tarafından değiştirilen her türlü yedek parçanın ve işçiliğin 1 yıl garanti kapsamına firmamız tarafından alınmaktadır.